همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

آسان پرداخت

آسان پرداخت

امروزه و با وجود پیشرفت گسترده تکنولوژی برای هرکار الکترونیکی، اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد؛ از خرید شارژ و حجم اینترنت تا انتقال پول و خریدهای متنوع. داشتن هر اپلیکیشنی و دانلود اپلیکیشن ها برای تمام این کارها کار بسیار مشکلی است به این دلیل که هم حجم گوشی را میگیرد و باعث کند شدن آن میشود و هم مدیریت کردن این همه اپلیکیشن کار دشواری است.
اپلیکیشن آپ  برای حل این مشکلات راه حلی را به وجود آورده و آن هم این است که تمام این اپلیکیشن‌ها را در یک برنامه جای داده است. اپلیکیشن آپ امکانات فراوانی دارد. در این مقاله به معرفی امکانات اپلیکیشن آپ و راهنمایی برای نصب اپلیکیشن آپ میپردازیم.
به جای چند اپلیکیشن، اپلیکیشن آپ را نصب کنید.

برای دانلود آپ میتوانید از این صفحه استفاده کنید.

راهنمای نصب اپلیکیشن آپ:
1.پس از دانلود اپلیکیشن آپ از لینک فوق، آن را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید سپس برنامه را باز کنید. در مرحله اول باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

2. در مرحله دوم در صورت تمایل میتوانید شماره موبایل فردی که این اپلیکیشن را به شما معرفی کرده را وارد کنید.

3.پس از لمس مرحله بعد، وارد مرحله ای میشوید که برای شماره شما یک پیامک حاوی کد فعال سازی ارسال میگردد. در گوشیهای اندروید به محض رسیدن پیامک، این برنامه به صورت خودکار فعال میشود.

معرفی امکانات اپلیکیشن آپ

اولین امکان این اپلیکیشن خرید شارژ است. در این قسمت شما میتوانید برای خود و یا هر فرد دیگری شارژ خریداری کنید.
تنها کافی است وارد گزینه خرید شارژ شوید و بدون توجه به اپراتور (همراه اول، ایرانسل و …) شماره موبایل را به صورت کامل وارد نمایید(A). با لمس دکمه مخاطبین میتوانید از لیست مخاطبین خود شماره ای را برگزینید (B). سپس دکمه {استعلام محصولات} را بزنید. (در فتوشاپ درست کن
در مرحله بعد میتوانید شارژ مستقیم یا شارژ شگفت انگیز را انتخاب کنید (C). سپس مبلغ شارژ را با بالا و پایین کردن گزینه ها انتخاب کنید و یا به صورت دستی بنویسید (D). دکمه مرحله بعد را لمس کنید.
در مرحله آخر شماره کارت ۱۶ یا ۱۹ رقمی خود، رمز دوم، cvv2، و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید تا تراکنش و خرید انجام شود. پس از اتمام کار، تایید را لمس کنید.

جذابترین امکان این اپلیکیشن از نظر بسیاری از افراد، امکان کارت به کارت کردن پول است. با این امکان، دیگر برای یک کارت به کارت ساده نیاز به موبایل بانک، اینترنت بانک و … نخواهید داشت.
در مرحله اول وارد گزینه کارت به کارت شوید. در این قسمت شماره کارت مبدا، شماره کارت مقصد و مبلغ دلخواه خود را وارد نمایید. در قسمت توضیحات برای یادآوری میتوانید دلیل کارت به کارت را بنویسید. سپس گزینه استعلام را لمس کنید.(A)
در مرحله بعد نام صاحب کارت مقصد را مشاهده میکنید، پس از تایید رمز دوم، cvv2، و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید و گزینه انتقال را لمس کنید.(B)
در این مرحله انتقال پول به آسانی صورت گرفته است.(C)

اپلیکیشن آپ

منبع: آموزشکده اندروید سیتی

برای دیدن مقاله “دیلیت اکانت واتساپ اندروید” کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *